Ledergruppen

Hallvard Sindre
Adm. direktør
Mobil: 930 04 133
hallvard.sindre@entreprenorservice.no
Jan Erik Hetlebakke
Avd.leder sprøytebetong
Mobil: 959 90 936
Jan-erik.hetlebakke@entreprenorservice.no
Jan Erik Hetlebakke - avdelingsleder Spøytebetong
John Petter Holtmon
Avd. leder fundamentering
Mobil: 900 88 716
john-petter.holtmon@entreprenorservice.no
Ketil Hagen
HMS/KS Rådgiver
Mobil: 404 94 947
ketil.hagen@entreprenorservice.no
Kjetil Hagen
Stig Rune Magnor
Avd.leder verksted og lager
Mobil: 922 56 727
stig.magnor@entreprenorservice.no
Stig Rune Magnor - avdelingsleder Verksted og Lager
Lars Andreas Braaten
Avd. leder sentraladministrasjonen
Mobil: 928 34 806
lars.andreas.braaten@entreprenorservice.no
Lars Andreas Braaten
Hans Reinert Flaten
Avd. leder boring
Mobil: 454 94 1 81
hans.flaten@entreprenorservice.no